Crodo.io — New IDO site on the Cronos network. RU (part 19 — project development. Epoch 4)

NeimetNavy
3 min readOct 29, 2022

--

Crodo.io — Nowy serwis IDO w sieci Cronos!

Część 19 — opracowanie projektu. Epoka 4

Hej przyjaciele, wszyscy.

Minęło już trochę czasu od kiedy pisałem o launchpadzie Crodo.io, a dziś chcę się nieco zastanowić nad przyszłością tego ciekawego projektu.

Dla przypomnienia, Crodo.io to launchpad zasilany przez ekosystem Cronos, Binance Smart Chain, Chia i Avalanche. Platforma umożliwia uruchamianie i fundraising projektów w sieci CRONOS z wykorzystaniem IDO. Bardzo ciekawy nowy projekt, który pomoże uczestniczyć w sprzedaży nie tylko doświadczonym uczestnikom, ale także tym, którzy nie są szczególnie zorientowani w projektach i kupują wszystko z rzędu, ponieważ zespół opracował opcje integracji projektu, aby przyciągnąć odbiorców do rzeczywistego wykorzystania.

Program Ambasador rozpoczął się 10 lutego 2022 roku i od tego czasu odbyły się trzy epopeje. Na koniec każdej epoki wszystkim endorserom, którzy wzięli udział w tym projekcie, przyznano punkty na podstawie wysiłku włożonego przez każdego uczestnika.

W realiach rynku rozwój projektu nieco zwolnił. Jednak zespół deweloperski nie stoi w miejscu i od 01.09.2022 rozpoczął czwartą erę, która potrwa 2 miesiące i zakończy się 31.10.2022.

Należy zauważyć, że zadania dla Ambasadora podczas wszystkich epok nie uległy zmianie, ale zmieniła się wartość wykonanych zadań. Obecnie większy nacisk kładzie się na zasięg i zainteresowanie odbiorców czytających lub oglądających treści tworzone przez ambasadorów i jest to zrozumiałe, ponieważ rozwój i sukces projektu zależy bezpośrednio od zaangażowania jak największej liczby osób, które są zainteresowane tym, co nowy Launchpad ma do zaoferowania.

Zasadne pytanie brzmi: dlaczego rozwój projektu stanął w miejscu?

Wszyscy wiemy, że rynek kryptowalut nie jest w najlepszej sytuacji. Od maja widzieliśmy, jak niektóre kryptowaluty blue-chip zaczynają aktywnie tracić na wartości, a także altcoiny tier 2. Pod koniec czerwca na BTC widać było poważne załamanie. W rezultacie eksperci komentują, że takie procesy oznaczały początek kryptowalutowej zimy.

Podczas opracowywania dowolnego projektu zarówno deweloperzy, jak i inwestorzy zawsze oczekują zysku na wyjściu, więc zrozumiałe jest, że projekt nie spieszy się, aby zostać wymienionym w warunkach Cryptozyma 2022. Jest całkiem spodziewane, że zespół deweloperski będzie czekał na ożywienie rynku kryptowalut i wyjście z rynku niedźwiedzia.

Wszyscy zaangażowani w projekt liczą na wzrost kryptowalut i pozytywne notowania… A żeby, gdy już do tego dojdzie, projekt wystrzelił na najwyższe obroty, nie poddawajmy się i rozwijajmy projekt w każdy możliwy sposób!

Życzę wszystkim powodzenia!

Otóż przypominam, że wszystkie moje artykuły mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zmuszają do działania. Wszystkie działania podejmujesz według własnego uznania.

Tagi dla twittera: @Crodo_io #CRODO #CRONOS @cronos_chain $CROD @cryptocom

Oficjalna strona — https://crodo.io/

Telegram — https://t.me/+ZIYIOeZvU4dmYjQ6

Instagram — https://t.me/+ZIYIOeZvU4dmYjQ6

GitHub — https://github.com/Crodo-io/

Twitter — https://twitter.com/Crodo_io

Email — info@crodo.io

Mój link polecający to http://crodo.io/ambassador/?p=662b2064c25480267d2aeef7588c460a.

--

--

NeimetNavy

My whole life is about learning new things